Döşemelik Dijital Kumaş Baskı


Profesyonel Ekibimiz İle Yıllardır, emprime ,rotasyon ve Serigrafi de edindiğimiz tecrübeyi 2012 yılında dijital Süblime baskıyla birleştirdik .Giyim Baskı, Bay Bayan Kadın Giyim Baskı. İhracat ve üreticilere polyester kumaşa baskı. 1.kalite baskılarla canlı renkler. 1.60 metre giyim baskı ve tekstil baskı. Giyimde kullanılan ürünlerin üzerine dijital, süblime, transfer baskı yöntemi ile fotoğraf dahil her türlü desen ve tasarımı baskı yapıyoruz. Giyimde yaptığımız baskılarda insan sağlığına zararlı olmayan kanserojen maddeler içermeyen boyaları tercih ediyoruz. Giyim baskıda metraj ve parça baskı ile hizmetlerimiz: -elbise baskı -elbise kumaşı deseni- metraj baskı -etek baskı -pantolon baskı -mont baskı -ceket baskı -kravat baskı -mendil baskı -gömlek baskı -çorap baskı -Tayt baskı -mayo baskı -eşarp baskı -şal baskı -atkı baskı -kumaş baskı -tişört baskı -forma baskı -tekstil baskı -triko baskı-Döşemelik kumaş baskı-deri üzerine dijital baskı-uyku bandı baskı-göz bandı baskı-kumaş baskı-masa örtüsü baskı-koltuk örtüsü baskı-metraj baskı  hizmetleri vermekteyiz.Yeni sezon tekstil dijital baskı desenlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Desen Tasarımı  Yılların verdiği birikim, güncel teknolojik altyapı ve yetenekli tasarımcılar ile kendi modamızı tasarlıyoruz.

İşletmeniz hakkında en pratik analizleri yaparak müşterilerinize isabetli tasarımlar sunmanız da yardımcı oluyoruz.

Döşemelik Kumaş Baskı, döşeme kumaş, döşemelik kumaş, döşeme kumaşı, döşeme kumaşları, döşemelik kumaşa baskı, döşeme kumaşlarına baskı

Dilediğiniz desenlerle, desenli döşemelik kumaş çeşitleri ile birbirinden güzel renk tonları ve kumaş desenleri ile oldukça güzel görünürler. Satışta ve dekorda kolaylık sağlar.

ihracatçı üretici ve toptan satış yapan firmaların İhtiyacı olan döşeme kumaşları; Koltuk takımları, oturma grupları, berjer, sandalye, masa örtüsü, minder, kırlent, runner, puf gibi mobilyada kullanılan kumaşlardır. Toptancıların ihracatçıların ve imalatçıların ihtiyaç duydukları baskılı döşemelik kumaşlar ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Süblimasyon baskı ile, dilediğiniz desen renk ve varyantlarla döşeme kumaş baskısı. İstanbul  Bayrampaşa da merkezimizde, 1.60 cm enindeki kaliteli makine kaliteli mürekkep ve kaliteli kağıtlarla metraj baskılarınız yapılır.

 


Leave a comment